AntiSpam
(Mail Spam Koruma)

AntiSpam hizmeti, e-postalarınıza gelen istenmeyen mailleri engeller ve sadece işinize odaklanmanız sağlar. Blade sunucular ve akıllı spam filtresi.

  • Akıllı Spam Filtresi
  • Gerçek Zamanlı Koruma
  • Virüs Taraması
  • 7/24 Teknik Destek
Çözümleri Görüntüle
AntiSpam Çözümleri
Gelişmiş, akıllı mail spam filtresi ile sadece işinize odaklanın.

Standart Paket

E-Posta Hizmetinde Sonraki Seviyeye Geçin

%76 İNDİRİM
4,99₺/ay
4,99$/ay
1 /ay ,20 1 /ay ,20$
yenileme fiyatları

1 Adet Web Sitesi

1 GB SSD Disk Alanı

10 GB Trafik

10 Adet E-posta

1 Core CPU

512 MB RAM

linuxLinux / windowsWindows

llitespeedLitespeed

cpanelcPanel / pleskPlesk

ücretsiz sslLet's Encrypt SSL

En İyi Seçim

Gold Paket

E-Posta Hizmetinde Sonraki Seviyeye Geçin

%70 İNDİRİM
7,99₺/ay
7,99$/ay
2 /ay ,39 2 /ay ,39$
yenileme fiyatları

1 Adet Web Sitesi

1 GB SSD Disk Alanı

10 GB Trafik

10 Adet E-posta

1 Core CPU

512 MB RAM

linuxLinux / windowsWindows

llitespeedLitespeed

cpanelcPanel / pleskPlesk

ücretsiz sslLet's Encrypt SSL

Limitsiz Performans

E-Posta Hizmetinde Sonraki Seviyeye Geçin

%60 İNDİRİM
19,99₺/ay
19,99$/ay
7 /ay ,99 7 /ay ,99$
yenileme fiyatları

1 Adet Web Sitesi

1 GB SSD Disk Alanı

10 GB Trafik

10 Adet E-posta

1 Core CPU

512 MB RAM

linuxLinux / windowsWindows

llitespeedLitespeed

cpanelcPanel / pleskPlesk

ücretsiz sslLet's Encrypt SSL

Ahmet Bey'in Hikayesi
Antispam Servisi

Günümüzde elektronik posta iletişimi çok yaygınlaşmıştır. Artık faturalarımızı eposta hesabımız üzerinden kontrol ediyoruz. Yazışmalarımızı mail hesabımız üzerinden yapıyoruz. Mail haberleşmesi sosyal hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş durumda.

Kendi Kendine
Öğrenen Sistem

Günümüzde elektronik posta iletişimi çok yaygınlaşmıştır. Artık faturalarımızı eposta hesabımız üzerinden kontrol ediyoruz. Yazışmalarımızı mail hesabımız üzerinden yapıyoruz. Mail haberleşmesi neredeyse sosyal hayatımızın bir parçası olmuş konumdadır.

E-Posta iletişiminin yaygınlaşmasının bir sonucu olarak eposta reklamcılığı önem kazanmıştır. Bu gelişmeyi kötü niyetli olarak kullanan reklamcılar her gün 100 binlerce reklam epostası göndermekte. Kötü niyetli bilgisayar korsanları virüs içerikli epostaları kullanıcıları yanıltmak veri hırsılığı yapmak veya sadece zarar verme amacı ile virüs içeren epostalar göndermektedir.

Mail Kutunuzu
Gereksiz Kalabalıktan Kurtarın.

Hostturka gelişmiş antispam servisi, e-posta hesaplarınıza gelen tüm mailleri ilk olarak spam filtrelerinden geçirir. Yüksek spam puanına sahip kaynaklardan gelen e-postalar filtre edilerek, sadece işinize yarayacak olan mailler posta kutunuza iletilir. AntiSpam koruması ile spam ya da virüs barındıran mailler ilk olarak 15 gün karantinaya ayrılır ve tarafınıza bir e-posta iletilir.

Karantina sunucumuza uzaktan bağlanarak, spam filtresine takılan tüm e-postaları listeleyebilir ve önemli olduğunu düşündüğünüz mailleri tekrar e-posta kutunuza indirebilirsiniz.

Fidye, Casus ve
Cryptolocker’den Korunun

Son yıllarda en çok yaşanan siber saldırıların başında gelen cryptolocker, özellikle büyük şirketleri hedef almakta ve geri dönüşü imkansız maddi zararlara yola açmaktadır. CryptoLocker saldırıları, şirket internet ağına saldırarak ağa bağlı tüm cihazlardaki dosyaları şifrelemekte ve şifreyi çözmek için büyük fidyeler talep etmektedir. AntiSpam servisi ile e-posta hesaplarınıza gelen tüm mailler ilk olarak spam filtresinden geçirilir ve spam skoru yüksek olan gönderiler e-posta hesabınıza ulaşmadan karantina sunucularına alınır.

Sıkça Sorulan Sorular
AntiSpam servisleri hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar burada.
Spam kelime anlamı olarak "istenmeyen" anlamınıdadır. Bir yorum, bir gönderi ya da bir reklam iletisi eğer sizinle alakası yok ise, isteğiniz dışında tarafına ulaşıyorsa bu spam'dır.
Spam mail, bir e-posta hesabına istenmeden, talep edilmeden ya da üye olunmadan tamamen istek dışı gönderilen e-postalardır. Genellikle ürün ya da hizmet reklamı içerir. Ancak spam mailler özellikle virüslü dosyalar ile kişisel ve ticari verilere ulaşmak için yapılan siber saldırı çeşidi olabiliyor.
Spam filtresi, e-posta sunucusuna gelen tüm mailleri spam skorlarına göre değerlendiren, spam skoru yüksek e-postaları ise filtreleyen sunuculardır.
Her alan adının bir spam skoru bulunur. Bu spam skoru, gönderim yapılan domain ve bu domain'in bağlı olduğu IP'lerden yapılan mail gönderim sayısı, mail başlığı, mail içeriği, gönderilen maillerin açılma ve tıklanma oranlarını analiz ederek oluşturulmaktadır.
  • Bir domain'den kısa sürede çok fazla mail gönderimi yapılıyorsa,
  • Mail başlığı ve içeriği bir biri ile alakalı değil ise,
  • Mail'de bulunan dosyalarda virüs varsa,
  • Gönderilen mailler kullanıcılar tarafından açılmıyorsa
  • Ya da açılan maillerdeki linkler tıklanmıyorsa, e-posta servisleri tarafından (Gmail, Yahoo, Hotmail... vb) bu domain/IP'den gönderilen tüm e-postalar spam olarak işaretlenir.
  • Antispam sunucuları bu spam skorlarını okuyarak, e-postaları filtrelemeye çalışır.
Spam filtresine gelen tüm mailler karantina sunucularımızda her ihtimale karşın 15 gün boyunca depolanır. Dilediğiniz zaman karantina sunucumuza bağlanarak, filtrelere takılmış e-postalara göz atabilirsiniz.
Spam filtresi e-postaları içerikleri ile birlikle, ekte yer alan tüm dosyaları tarar. Şüpheli bir durum tespit edildiğinde, e-posta karantinaya alınır. Günümüz teknolojileri ve yaılımları ile bir e-postada virüslü içeriklerin tespit edilmesi %99 oranında başarılı sonuçlar vermektedir. Ancak siz yine de e-posta hesabınıza gelen, özellikle de "kaynağını bilmediğiniz" mailler ve dosyaları açarken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Destek Ekibimiz İle
İletişime Geçinİhtiyacınız olduğu her an çözüm üretmek için buradayız.