SLA (Sunucu Destek)

Sunucu yönetimi konusunda aradığınız profesyonel destek. SLA servisimiz ile sunucu kurulumu, güncelleme, yedekleme, monitoring ve güvenlik gibi tüm yönetimsel işlemleri sistem yöneticilerimize emanet edebilirsiniz.

  • Sunucu Bakımı
  • Güncelleme
  • Yedekleme
  • Sunucu İzleme
Çözümleri Görüntüle

Sunucu Destek Paketleri

Sunucu yönetiminde profesyonel destek paketlerimizi inceleyin.
Sunucu Kurulum
Sunucunuzdaki tüm yazılımlar yeniden kurulup , güvenlik ve servislerin ayarları yapılır.
Süre2 - 6 saat
5.99$/Ay 5.99₺/Ay
3.99$/Ay 3.99₺/Ay
%30 İNDİRİMLİ Yapılandır
Sunucu Taşıma
Sunucunuzdaki tüm sitelerinizin veya verilerin belirteceğiniz farklı bir sunucuya taşınmasını kapsamaktadır. Bu hizmetimiz kaynak ve hedef sunucunun kontrol paneli versiyonlarının aynı olması durumu için fiyatlandırılmıştır. Farklı kontrol panelleri arası taşıma için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Süre2 - 28 saat
5.99$/Ay 5.99₺/Ay
3.99$/Ay 3.99₺/Ay
%30 İNDİRİMLİ Yapılandır
Veri Kurtarma
Sunucunuzun açılmaması , root yetkilerinin kaybolması gibi durumlarda sunucunuzdaki verilerin en az kayıp ile geri getilmesini kapsamaktadır. Bu tip sorunlar yaşamamamk için lütfen yedekleme hizmetlerimizi inceleyiniz.
Süre2 - 28 saat
5.99$/Ay 5.99₺/Ay
3.99$/Ay 3.99₺/Ay
%30 İNDİRİMLİ Yapılandır

Anında Müdahale

Fiziksel ya da bulut sunucu servisleri, sistem yöneticilerimiz tarafından 7/24 monitor edilir. Sistem güncellemeleri, güvenlik işlemleri ve donanım değişikliklerinde anında müdahale edilerek, olası güvenlik sorunlarının önüne geçilir, veri kayıpları engellenir ve sunucu servisinde bulunan projelerin kesintisiz olarak yayınlanmaya devam eder.

Proje devamlılığının sağlanması, günün her anı sistemin ayakta kalması ve kesintiye uğramaması için ihtiyacınıza en uygun SLA paketlerimize göz atabilirsiniz.

Zamandan Tasarruf

Sunucu yönetimi süreklilik isteyen ve zaman alan bir iştir. Proje boyutunuz ne olursa olsun, sahip olduğunuz sunucu servisini yönetmek zaman ayırmanız gerekmektedir. Ürün geliştirme, satış, muhasebe, pazarlama gibi bir çok işin içinde bir de sunucu yönetiminin yapılması diğer çalışmaların kalitesini ve başarısını düşürebilir.

Projenizin devamlılığı ve güvenliği için SLA servislerimizi tercih edebilirsiniz. Sunucu destek hizmetleri ile sunucu yönetimi için ayıracağınız zamanı diğer çalışmalarınıza ayırabilir ve projenizin başarı ivmesi yukarı yönlü hızlandırabilirsiniz.

Güvenli Kullanım

Sunucu güvenliği hız, performans ve verimlilik kadar önemlidir. Hatta, güvenlik sorunları yaşayan projelerin başarılı olma ihtimali oldukça düşüktür. Güvenlik zaafiyetlerine sahip sunucular geri dönülemez veri kayıpları yaşayabilir, proje için ayrılan zaman ve bütçenin boşa gitmesine neden olabilir. Daha da önemlisi güvenlik zafiyetinden kaynaklı olarak kullanıcı verilerinin üçüncü şahısların eline geçmesine neden olabilir.

SLA (sunucu destek) hizmetimiz ile sunucu kurulumundan itibaren tüm güvenlik yapılandırması sistem yöneticilerimiz tarafından yapılandırılır. İlerleyen dönemlerde uygulama ve sistem güncellemeleri zamanında yapılarak güvenlik açıklarının önüne geçilir.

Sıkça Sorulan Sorular
Sunucu yönetim desteği servisi hakkında aklınızda soru işaretleri kalmasın.
Sunucu yönetimi konusunda tecrübesi olmayan ya da bir yönetici kaynağı ayıramayan kullanıcılar için oluşturulan profesyonel sunucu destek hizmetidir. Fiziksel sunucu ya da bulut sunucu servislerini alanında uzman sistem yöneticilerimize emanet ederek zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.
SLA sunucu kurulumu, sistem ve uygulama güncelleme, monitoring, yedek alma, yedekten dönme, sunucu taşıma ve güvenlik gibi işlemleri kapsar.
Sunucu yönetim desteği aldığınızda, teknik ekibimize telefon ve ticket sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Destek Ekibimiz İle
İletişime Geçinİhtiyacınız olduğu her an çözüm üretmek için buradayız.