Gizlilik Politikasi

Sitemizin kontrol paneline kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi vb) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi ve kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır, www.hostturka.com web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir. Alışverişiniz sırasında, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi gibi iletişim bilgileri herhangi bir şekilde üçüncü şahıs, kurum veya kuruluşa verilmeyecektir. Herhangi bir mağazadan kredi kartınız ile yaptığınız alışveriş ile sitemizden yapacağınız alışveriş arasında herhangi bir fark yoktur.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;- Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. İşlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.- Sitemiz dünya güvenlik standardı olan PCI DSS ve SSL teknolojisi ile güvenlik altında tutulmaktadır ve güvenlik açıklarına karşı düzenli olarak kontrol edilmektedir. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve düzenli olarak güncellemeleri yapılmaktadır.

Destek Ekibimiz İle
İletişime Geçinİhtiyacınız olduğu her an çözüm üretmek için buradayız.