Yedekli ve En Hızlı Donanımlar

Hostturka.com sizlere en üst düzeyde veri güvenliği ve performans sunmak için SAS ve SSD disklerden oluşan RAID 5 olarak konfigüre edilmiş, Intel XEON E5620 işlemcili SNC marka sunucular kullanmaktadır. Bütün sunucularımız şirketimize aittir.

Blade sunucular ile kurulu yedekli altyapımıza teknolojinin getirdiği tüm yenilikler en kısa sürede entegre etmekteyiz. SSD diskli yeni nesil sunucularımız ile üst düzey performans.

Network altyapısı olarak Citrix Netscaler, Cisco ve Allied Telesis Layer2 / Layer3 Managed switchler ile anahtarlama yapılmaktadır.

Anti-Spam ve Anti-Virüs gateway olarak networkumuzda Fortinet Fortigate ürünlerini kullanmakta olup spam mailleri ve virüsleri %95 oranda kesebilmekteyiz.

Sunucularımız İzmir lokasyonlu Netdirekt veri merkezindeki sistem odamızda bulunmaktadır. Hizmet kalitemizi güvenlik, kaliteli altyapı ve profesyonel destek özelliklerimizle, her geçen gün artırıyoruz.

Ripe Lir Üyeliği
İntel İşlemciller
Juniper network cihazları
cPAnel Kontrol Paneli
Plesk Kontrol PAneli
Sql Server
Vmware
Windows

Güvenilir

Kurumsal ve bireysel projelerinde bize güvenen 1000 lerce müşterimiz gibi siz de projelerinizi bize emanet edebilirsiniz. 2008 yılından bu 40.000'in üstünde internet sitesinin ev sahibiyiz.

Yaşadığımız sorunlardan ders almamızın yanısıra, yaşanabilecek sorunları da ön görmeye çalışıyoruz. Sürekli bilgimizi güncelliyoruz. Bilgimiz ve tecrübemiz ile 7 gün 24 saat yanınızdayız.

Destek Ekibimiz İle
İletişime Geçinİhtiyacınız olduğu her an çözüm üretmek için buradayız.