Cloud Server
Bulut Sunucu

Yeni nesil cloud server mimarisi ile tüm web projeleriniz ve uygulamalarınız için yüksek performanslı bulut sunucu kiralama servisi.

  • %100 SSD Storage
  • Blade Sunucu Mimarisi
  • Anında Kurulum
  • TIER III Veri Merkezi
Paketleri Görüntüle
Bulut Sunucu

(Cloud Server) Planlarımız

Güçlendirilmiş donanımları, uçtan uca yedekli network mimarisi ve esnek kaynak yönetimine sahip,
yüksek verimlilik sunan kiralık bulut sunucular.
Sunucu
CPU
RAM
Disk
Trafik
IP Adresi
Fiyat
Turka Blade 1
Xeon E5645 1x2.6Ghz
1 GB DDR3 ECC
50 GB (SAS)
500 GB
2 Adet
19.90$/Ay 653.77₺/Ay
19.90$/Ay 653.77₺/Ay
%30 İNDİRİMLİ Yapılandır
Turka Blade 2
Xeon 2620 - 2630 2x2.6Ghz
2 GB DDR3 ECC
100 GB (SAS)
500 GB
2 Adet
23.90$/Ay 785.18₺/Ay
23.90$/Ay 785.18₺/Ay
%30 İNDİRİMLİ Yapılandır
Turka Blade 3
Xeon 2620 - 2630 4x2.6Ghz
4 GB DDR3 ECC
150 GB (SAS)
1000 GB
2 Adet
34.90$/Ay 1146.56₺/Ay
34.90$/Ay 1146.56₺/Ay
%30 İNDİRİMLİ Yapılandır
Turka Blade 4
Xeon 2620 - 2630 4x2.6Ghz
8 GB DDR3 ECC
150 GB (SAS)
2000 GB
2 Adet
49.90$/Ay 1639.35₺/Ay
49.90$/Ay 1639.35₺/Ay
%30 İNDİRİMLİ Yapılandır
Turka Blade 5
Xeon E5645 4x2.6Ghz
4 GB DDR3 ECC
150 GB (SSD)
2000 GB
2 Adet
49.90$/Ay 1639.35₺/Ay
49.90$/Ay 1639.35₺/Ay
%30 İNDİRİMLİ Yapılandır
Turka Blade 6
Xeon 2620 - 2630 4x2.6Ghz
8 GB DDR3 ECC
150 GB (SAS)
2000 GB
2 Adet
59.90$/Ay 1967.87₺/Ay
59.90$/Ay 1967.87₺/Ay
%30 İNDİRİMLİ Yapılandır
Buluta Geçmeniz İçin Bir Çok Neden Var
En uygun cloud server fiyatları ve bir çok avantajlı özellikleri ile işinizi bugün buluta taşıyın.

Tam Yedekli Sunucular

Bulut sunucu servislerimizin enerji, fiber internet, donanım ve tüm teknoloji altyapısı uçtan uca yedekli olarak servis sağlar.

%100 SSD Hızı

Yüksek veri okuma ve yazma hızına sahip SSD teknoloji ile maksimum performans ve veri güvenliği.

Kurumsal İşlemciler

Veri merkezleri için özel olarak üretilen Intel XEON E5 işlemciler, en yüksek veri kullanımda bile devamlılık sunar.

DDoS Koruma

Veri güvenliği için özel DDoS cihazları ve güvenlik yapılandırmaları ile tüm DDoS atakları %99,9 oranında engellenir.

TIER 3 Veri Merkezi

Tüm bulut sunucularımız, güncel teknolojiler ile donatılmış TIER III standartlarındaki veri merkezi üzerinden servis sağlar..

7/24 Teknik Destek

Sunucu kurulumu ve yönetimi aşamalarında, her türlü konuda teknik ekibimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Sunucu Ortak Özellikleri

Bulut platformu, en çok tercih edilen sanallaştırma yazılımı olan
Vmware üzerinde geliştirilmiştir.

Hızlı Kurulum

Anında Teslim

Bulut sunucu siparişleriniz satın alma adımları esnasında belirlemiş olduğunuz özelliklere göre otomatik olarak kurulur ve anında teslim edilir. Projeleriniz için herhangi bir zaman kaybına uğramadan çalışmaya başlayabilir ya da projenizi hemen yayına alabilirsiniz.

Tam Kontrol

Tam Kontrol

Hostturka mühendisleri tarafından oluşturulan yeni nesil bulut sunucu alt yapısı ve kontrol paneli ile sunucu kurulumu, yeniden başlatma, sunucu kapatma, konsol erişimi gibi bulut sunucu servisinize ait tüm yönetimsel özelliklere sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz zaman sunucu üzerinden tek panel üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Veri Merkezi

TIER III Veri Merkezi

Bulut sunucu hizmetinin kalitesini, performansını ve güvenliğini belirleyen en temel unsur verimerkezidir. Kullanıcılarımıza her daim aynı performans ve verimliliği sunmak adına tüm sunucu alt yapımız güncel donanımlara, sanal ve fiziksel saldırılara karşı ultra güvenlik önlemlerinin yer aldığı, internet hattı, enerji ve soğutma gibi sistemlerin uçtan uca yedekli olarak inşaa edildiği TIER III sertifikasına sahip veri merkezleri üzerinden servis sağlamaktadır.

Esnek ve Kesintisiz yapı

Esnek Yapı

Bulut sunucuların en çok tercih edilmesinin sebeplerinden bir esnek bir yapıya sahip olmalıdır. Kaynak kullanımlarınızın durumuna göre, herhangi bir donanım sökme-takma işlemi olmadan sadece bir kaç dakika içinde kaynaklarınızı kolayca arttırabilirsiniz. Esnek bulut teknolojisi ile hem zaman, hem performans hem de sunucu maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz.

dell-emc
vmware
litespeed
cpanel
plesk
veeam
Favori Uygulamalarınızı
Tek Tıklama ile Kurun
ve daha fazlası.

Desteğe mi ihtiyacınız var? Hangi paketin sizin için daha uygun olduğuna karar veremediniz mi?
Gelin birlikte karar verelim.

Sıkça Sorulan Sorular
Bulut sunucu seçimi ve yönetimi hakkında tüm detaylar burada.
Bulut sunucular, projelerin ihtiyaç duyduğu kaynakları sanallaştırma teknoloji ile sağlayan sanal sunucu hizmetidir. Cloud server servisinde tüm web geliştirmelerini yayınlayabilir ve kaynak ihtiyaçlardaki değişikliğe göre RAM, disk, işlemci kaynaklarını esnek bir şekilde anlık olarak yönetebilirsiniz

Bulut sunucu satın alma işleminde önce, projelerinizin ihtiyaçlarını analiz etmenizi tavsiye ederiz. Proje boyutuna göre disk alanı, veritabanı sorgularına göre RAM ve işlemci seçimi, ayrıca projenizin alacağını ortalama trafik için de bant genişliğini belirlemeniz bulut sunucu seçimi için ilk adımda kritik verilere sunacaktır.

Bulut seçimi konusunda kararsız kaldıysanız, satış destek ekibimize 7/24 ulaşarak, projenizin ihtiyaçlarını belirleyebilir ve en iyi fiyat/performans sağlayacak sunucuyu satın alabilirsiniz.

Bulut sunucu fiyatları, RAM, disk, işlemci, trafik gibi performansa doğrudan etki eden donanımlara göre belirlenir. Ayrıca, sunucu yedekliliği, veri güvenliği, yönetim paneli ve teknik destek hizmetinin kalitesi de cloud sunucu fiyatlarını etkileyen önemli unsurlardır.
Bulut sunucu kurulumu, yeniden başlatma, açma/kapatma ve diğer yönetimsel özelliklere Hostturka kontrol paneli üzerinden ulaşabilirsiniz.
Bulut sunucu satın alma işleminin ardından, teknik ekibimiz ile iletişime geçerek ilk kurulum için destek alabilirsiniz.
Sunucu yönetimi sırasında temel konularda sizlere 7/24 destek sağlıyoruz. Sunucu destek paketi (SLA) ile kurulum, güncelleme, yedekleme ve network yapılandırması konusunda tüm süreci profesyonel sunucu ekibimizin yönetmesini talep edebilirsiniz.
Bulut sunucu ile hizmet sözleşmesinde yer alan ve Türkiye Cumhuriyeti kanunlarınca uygun olan tüm web sitelerinizi, uygulamalarınız ya da şirket içi özel yazılımlarınızı barındırabilirsiniz.
Aylık, yıllık, iki yıllık ve üç yıllık periyotlarda, bütçenize en uygun şekilde cloud server kiralama hizmeti satın alabilirsiniz.
Yukarıda oluşturmuş olduğumuz sunucu paketlerinden daha farklı kaynaklara sahip bir bulut sunucu kiralamak istiyorsanız, satış ekibimizle 7/24 iletişime geçebilir, ihtiyaçlarınızı iletebilir ve tamamen size özel kaynaklara sahip cloud sunucu satın alabilirsiniz.
Sunucu taşımak zahmetli ve bir o kadarda riskli bir işlemdir. Yedekleme ve taşıma adımlarında yapılabilecek olası bir hata veri kayıpları yaşanmasına neden olabilir. Bulut sunucunuzu hostturka kalitesine taşımak istiyorsanız, teknik ekibimize ulaşarak tüm taşıma işlemleri için destek alabilirsiniz.

Destek Ekibimiz İle
İletişime Geçinİhtiyacınız olduğu her an çözüm üretmek için buradayız.